22 квітня – Всесвітній День Землі

Дата: 21.04.2021 21:33

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Для забезпечення істотного поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища в країні щороку у квітні–травні проводять заходи з озеленення та благоустрою територій, які проходять і в нашій громаді.

До Всесвітнього Дня Землі долучилися працівники Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів. Вони прибрали територію школи, облагородили клумби, насадили квіти та дерева.