День психолога

Дата: 21.04.2021 22:39

Фото без опису23 квітня наша спільнота відзначає 30-річчя створення психологічної служби системи освіти України. Напередодні свята депутат обласної ради, заступник голови РДА Тетяна Каменщук, сільський голова Сергій Сітарський  та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Олександр Грустілін привітали психологів навчальних закладів нашої громади. Керівництво вручило їм грамоти та солодкі подарунки.

Психологія вивчає мислення, почуття, поведінку людей і їх взаємини, досліджує психічні явища. Тож, за певний обставин, ми звертаємося до психолога, адже хто як не він зможе вислухати, зрозуміти, направити на правильний шлях, і дати незалежну критичну думку ситуації.

Психологія має важливе значення для усіх галузей, де доводиться мати справу з людьми, враховувати їх психічні особливості, розвивати в них нові якості. Тому важливим є те, що в нашій громаді знайшли можливість, час для привітання, що власне стало приємним сюрпризом для працівників.