Виїзний прийом сільського голови

Дата: 21.04.2021 22:50

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до сільської ради, Сергій Сітарський сьогодні здійснив черговий виїзний прийом в село Медвеже Вушко.

Серед питань, з якими місцеві жителі прийшли на особистий прийом, були земельні питання,  обрізки дерев, стану будинку на вулиці Симиренка, питання порушення правил добросусідства.

Усі побажання, проблеми та вимоги будуть враховані у подальшій роботі, на більшість з порушених питань – відразу сільським головою було надано вичерпні відповіді, окремі з них, які не в компетенції сільської ради  – будуть направлені за належністю до інших органів виконавчої влади, щодо решти – окреслено шляхи їх вирішення та сільським головою передані до виконання.

Про результати роботи жителі будуть додатково повідомлені.