Творча зустріч з Олександром Дмитруком

Дата: 23.04.2021 22:14

За запрошенням сільського голови Сергія Сітарського сьогодні в День народження книги відбулася творча зустріч «За чашечкою кави» з письменником, краєзнавцем Олександром Дмитруком. Зустріч відбулася в бібліотеці села Агрономічне Центру  культури та дозвілля Агрономічної сільської ради. Олександр Микитович є автором 12 книг.  Активіст козацького руху за відродження духовної спадщини Українського козацтва, козак Вінницького козацького полку ім. І. Богуна. Видрукував історичні романи «Тризна» (2007), «Іван Богун — полковник» (2008, 2010), «Отаман Яків Шепель» (2009), «Честь і плаха» (2012), пригодницький роман «Золотий вовк» (2014), «Чорна берегиня» та податковий детектив «Сліди на Печерську» (2010), а також есе «Іван Богун: життя героя» (2013).

24 лютого 2016 року у Книгарні «Є» (м. Вінниця) відбулась презентація нового пригодницького роману «Свій-чужий». Крім роману «Свій-чужий», у видання увійшло історико-публіцистичне есе «Іван Богун — життя героя» та оповідання «Ангелятко». У липні 2016 року вийшла друком нова книга — пригодницький роман «Позивний „Богомол“».

Зустріч пройшла в теплій атмосфері зі щирими розмовами. Присутні дізнались багото цікавих історичних фактів. Також до Дня книги Олександр Микитович вручив бібліотекарам грамоти та подарунки.