Семінар з водного туризму на річці Чорний Черемош

Дата: 26.04.2021 15:41

21.04-26.04 на території Івано-Франківської області поблизу с. Красник проводився семінар з водного туризму на річці Чорний Черемош, учасниками якого були два тренери туристичного клубу «Гермес».

Мета семінару: навчитись та удосконалити навички керування плавзасобом - спортивний катамаран.

Неймовірна природа: гори, бурхлива річка, височенні смереки захоплювали собою та відвертали увагу від холодної та вітряної, а місцями і сніжної весняної погоди. В перший день рівень води в Черемоші був доволі низьким, але завдяки дощу він  піднявся і дозволив отримати неймовірну порцію адреналіну!

Фото без опису

Учасникам пощастило сповна, адже окрім цікавих сплавів, вони зустріли відомого мандрівника Дмитра Комарова та обмінялися із ним враженнями про мальовничі Карпати.