Загальнонаціональна хвилина мовчання

Дата: 27.04.2021 19:53

26 квітня працівники відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму та Центру культури та дозвілля Агрономічної сільської ради долучилися загальноукраїнської акції, щоб привернути увагу широкого загалу до пам’ятної дати та вшанувати пам’ять жертв катастрофи та ліквідаторів з нагоди 35-х роковин Чорнобильської трагедії.

Ідея акції полягала в тому, щоб ролик зазвучав одномоментно 26 квітня о 12:00. Таким чином акція апелювала  до традиції загальнонаціональної хвилини мовчання, об’єднала значну частину суспільства у вшануванні жертв Чорнобильської трагедії та збереженню пам’яті про її причини і наслідки.

Крім того, працівники Центру культури та дозвілля разом з учнями Агрономічненнської  СЗШ І-ІІІ ступенів також створили власний відеоролик «Чорнобиль - чорна біль у неньки-України», який було презентовано.