Виїзний прийом до сіл Горбанівка та Рівець

Дата: 28.04.2021 22:35

Фото без описуЗ метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до сільської ради, відповідно до графіку, здійснюються виїзні прийоми громадян до сіл територіальної громади. Сьогодні, 28  квітня, відбувся черговий виїзний прийом сільського голови Сергія Сітарського до сіл Горбанівка та Рівець.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались найчастіше ямкового ремонту доріг, побудови дитячого майданчика, вивозу сміття та встановлення сіток для пластику, здійснення соціальних виплат дітям війни, впорядкування території кладовищ та пам’ятника загиблим воїнам в Другій світовій війні.

Звичайно, мешканцям хочеться, щоб проблемні питання одразу було вирішено, але деякі з них потребують великих витрат та терміну виконання. Тому громадянам надано відповіді з порушених питань. Керівникам відповідних структурних підрозділів - доручення.