Роботи по благоустрою території продовжуються

Дата: 30.04.2021 10:18

Під час виїзного прийому 28 квітня до села Рівець було звернення до сільського голови Сергія Сітарського від жительки Яни Іванівни щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Оперативно відреагувавши, 29 квітня роботу було виконано.

Першочерговим заходом, у цій ситуації повинно бути об’єднання зусиль усіх людей задля спільної справи. Ті, хто вивозить сміття у непризначені для цього місця повинні усвідомити помилку у своїх діях. Натомість ті ж люди, до навколишніх територій яких привозять сміття, повинні не допускати таких випадків у подальшому. У разі, якщо ситуацію уникнути буде неможливо, прохання до всіх мешканців, відразу повідомляти про протиправні дії правоохоронні органи для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності та сплати штрафу.

Почнімо берегти красу та екологію нашої громади вже сьогодні. Почнімо кожен з себе!