Звернення сільського голови з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги!

Дата: 08.05.2021 07:45

Шановні ветерани! Дорогі жителі Агрономічної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

76 років відділяє нас від дати, коли наші діди разом з усім світом раділи Перемозі. Ці роковини викликають почуття радості, гордості за наш народ та гіркий сум водночас, вони уособлюють героїзм, силу духу, важку працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих життів, нездійсненних мрій.

8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення для  того, аби вшанувати подвиг Українського народу, увічнити пам’ять про загиблих.

9 травня ми святкуємо День Перемоги усього цивілізованого світу над гітлерівською коаліцією, над нацизмом та фашизмом.

Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Подвиг переможців у Другій світовій війні додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Сучасні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів, для яких найвищим законом буття є захист рідної Вітчизни.

Сердечно бажаю кожному доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

З повагою,                                    сільський голова Сергій Сітарський