Урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в селі Медвеже Вушко

Дата: 09.05.2021 18:38

Цими травневими днями ми відзначаємо 76-річницю визволення від нацизму. 76 років тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров. Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи нашу рідну землю від нацистських окупантів. Урочистості до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися 9 травня в селі Медвеже Вушко. Під час заходу виступили: сільський голова Сергій Сітарський, керівник ветеранської організації – Олександр Ковальчук, учні початкової Медвеже-Вушківської школи та ансамбль «Панночка».

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до  пам’ятника.