День пам'яті та примирення відбувся в селі Рівець

Дата: 09.05.2021 20:40

8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Урочистості відбулися й в селі Рівець. З словами вдячності та подяки до мешканців села звернувся сільський голова Сергій Сітарський та голова ветеранської організації Олександр Ковальчук.

Люди зібрались біля пам’ятника, провели мітинг. Пам'ять полеглих почтили хвилиною мовчання, а на завершення відбулось покладання квітів до меморіалу загиблих воїнів війни.

Ми пам’ятаємо наших ветеранів, військовополонених, дітей війни та всіх  цивільних, які постраждали від бойових дій. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга Світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.