Робимо Україну сучасною цифровою державою разом!

Дата: 19.05.2021 15:57

Всеукраїнський Форум «Україна 30» створений задля актуалізації критично важливих для українського суспільства питань.

Вже сьогодні маємо багато цифрових послуг. Кожен з нас має можливість швидко та зручно оформитись підприємцем, отримати е-паспорт, зробити все за один клік та paperless.

Презентація нових ініціатив та продуктів в державному діджиталі відбувається на форумі "Україна 30.Цифровізація".

Замість 10 кабінетів – один сайт. Замість довгих черг – декілька кліків.

На форумі були представлені нові цифрові державні послуги - е-послуги для водіїв, забудовників, мобільний електронний підпис Дія ID, автоматична реєстрація ФОП без держреєстратора - те що робитиме наше життя зручнішим та простішим.

У найближчих планах держави цифрова трансформація сфери охорони здоров'я, соцзахисту, податки, освіта, природоохоронних об'єктів, будівельна галузь.

До 2024 року в Україні планується оцифрувати всі державні послуги та охопити 95% населення доступом до якісного інтернету.

За три роки планується навчити шість мільйонів українців базової цифрової грамотності та втричі збільшити обсяг надходжень в ІТ-галузь.

Понад один мільйон українців цього року отримають доступ до фіксованого оптичного інтернету. Це тисячі об’єктів соціальної інфраструктури – школи, лікарні.

Взяли участь в Всеукраїнському Форумі "Україна 30. Цифровізація" заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Каменщук, заступник головного лікаря з медичної частини Вінницької клінічної багатопрофільної лікарні, депутат Якушинецької сільської ради Тетяна Катілова, начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Агрономічної сільської ради Дмитро Часовських, керівник управління з охорони праці Володимир Єфімов, голова Могилів-Подільської міської ради Геннадій Глухманюк, заступник голови Гайсинської районної державної адміністрації Олег Храновський, депутат Вінницької міської ради Дмитро Сидоренко.