Змагання з футболу та шахів в Агрономічній громаді

Дата: 21.05.2021 10:18

19 травня Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів радо приймала учасників змагань з футболу та шахів, учнів шкіл нашої громади. Змагання пройшли в теплій, невимушені атмосфері. Учасників змагання привітав сільський голова Сергій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради Грустілін Олександр, заступник начальника Відділу Гаврилюк Лілія та директор школи Ануфрієва Наталія.

Кожна шахова баталія вирізнялась непоступливістю, і водночас повагою спортсменів один до одного. У загальнокомандному заліку спортсмени нашої громади посіли учні Ільківської ЗОШ І-ІІ ступенів – І місце, Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.

Фото без опису

В змаганнях з  футболу призові місця розпроділилися наступним чином: учні Агрономічненської СЗШ зайняли І місце, Ільківської ЗОШ – ІІ місце, Медвеже-Вушківської СЗШ – ІІІ місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками і цінними подарунками.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших успіхів та перемог!