Відбувся велопробіг в громаді

Дата: 22.05.2021 16:44

Сьогодні в Агрономічній територіальній громаді відбувся велопробіг, ініційований сільською радою та відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму. Стартова точка змагань була з кожного села окремо, а потім по дорозі приєднувалися учасники велопробігу з інших сіл. Фінішували учасники в селі Ільківка (садиба «Катерина»). Сформувавши колону по четверо, велосипедисти рушили у подорож. Загальна кількість учасників 160 чоловік. Атмосфера була надзвичайно захоплююча.

На фініші учасників чекала смачна уха та куліш катання на туристичних катамаранах та розваги в мотузковому парку.

Величезна вдячність всім учасникам. Такі чудові подорожі вражають та залишають позитивні емоції, підштовхують до пошуку нових маршрутів, щоб зібратись спортивною компанією знову!