До уваги отримувачів житлових субсидій

Дата: 24.05.2021 11:29

Відповідно до Постанови КМУ від 19.05.2021 року №505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

надавалася у грошовій безготівковій формі;

була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Ця постанова застосовується з 1 травня 2021 року.

Шановні жителі Агрономічної громади! Нові форми заяви та декларації для оформлення субсидії вже затверджено. Для оформлення документів ви можете звертатись до Центру надання адміністративних послуг Агрономічної сільської ради аж до кінця вересня.

Разом з тим нагадуємо, що субсидіантам, які отримують виплати через АТ «Укрпошта», потрібно буде відкрити рахунки у банках. Адже, доставка субсидій через поштові відділення залишиться тільки для маломобільних осіб та людей старше 80 років.

Довідку про відкриття банківського рахунку потрібно надати адміністратору ЦНАПу.

Звертаємося до всіх, хто бачить дане повідомлення! Донесіть, будь ласка, цю інформацію до своїх знайомих, які отримують субсидію.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: с.Агрономічне вул. Мічуріна, 12

тел. 0687752613