Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку на 27.05.2021

Дата: 27.05.2021 08:30

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про затвердження  звіту  про виконання  бюджету  Агрономічної сільської  територіальної громади  за  I квартал  2021 року.

2. Про затвердження Передавального акту Бохоницької сільської ради, Медвеже Вушківської  сільської ради та Ільківської  сільської ради Вінницького району Вінницької області.

3. Про внесення змін до рішення 4 сесії сільської ради  8 скликання № 41 «Про Програму «Розвитку фізичної культури  і спорту Агрономічної  територіальної громади на 2021 рік від  24 грудня 2020 року ( зі змінами) .

4. Про внесення змін до  Програми  «Розвиток  та збереження  культурної  спадщини Агрономічної територіальної громади» на 2021 рік», затвердженої  рішенням 4 сесії  Агрономічної  сільської ради  8  скликання  № 31  від 24.12.2020.

5. Про внесення змін  до Програми «Виконання судових рішень та виконавчих документів» на 2021 рік, затвердженої  рішенням 4 сесії  Агрономічної сільської  ради  8 скликання  № 42 «Про затвердження Програми «Виконання судових рішень та виконавчих документів» на 2021 рік від 24.12.2020.

6. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунального  підприємства «Крон»  Агрономічної сільської  ради на 2021 рік».

7. Про затвердження  Програми  територіальної  оборони  Агрономічної  сільської  територіальної  громади, мобілізаційної підготовки, призову  громадян  України  до лав Збройних Сил  України  на військову  службу  на 2021-2023 роки.

8. Про внесення змін  до рішення  4 сесії 8  скликання  від 24 грудня 2020 року № 45  « Про  бюджет Агрономічної сільської територіальної  громади   на 2021 рік».

9. Про надання дозволу на участь у конкурсному  відборі інвестиційних програм і проектів регіонального  розвитку, що можуть  реалізовуватися за  рахунок  коштів  державного фонду  регіонального  розвитку у 2022  році.

10. Про  проведення  аудиту фінансово-господарської  діяльності  Агрономічної, Бохоницької, Ільківської сільської ради 7 скликання.

11. Про безоплатне прийняття на баланс фінансового відділу  Агрономічної  сільської ради  комп’ютерної  техніки.

12.Про безоплатне  прийняття  на баланс КП «Бохоничанка» Агрономічної  сільської ради  спеціальної техніки та водогону.

13. Про надання дозволу на прийняття у комунальну власність артсвердловин  відділу житлово-комунального  господарства,транспорту  та благоустрою Агрономічної сільської ради.

14. Про безоплатне  прийняття структурним  підрозділам Агрономічної  сільської ради  інвентаря.

15. Про затвердження  Стратегії  розвитку  Агрономічної  сільської територіальної громади до 2030 року.