Отримали перемогу в конкурсі "Комфортні громади"

Дата: 28.05.2021 13:10

26 травня у приміщенні Вінницької обласної Ради відбулось урочисте вручення дипломів і угод представникам громад, які стали переможцями конкурсу «Комфортні громади».

У заході взяли участь голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Дмитро Чаленко та заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький. А також - керівництво районних, міських, селищних та сільських рад.

Експертна оцінка проєктів здійснювалась виконавчим адміністратором конкурсу - Фондом громади «Подільська громада». Секретаріат - Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.

Голова Вінницької обласної Ради під час вітального слова зазначив, що реалізація проєктів, які перемогли у конкурсі, зробить громади безпечнішими, комфортнішими та сучаснішими.

В даному конкурсі Агрономічна сільська рада виграла два проєкта :

1)      Створення комплексного багатофункціонального майданчику фізичної підготовки та витривалості різних вікових груп.

2)      Створення комфортних умов для споживачів адміністративних послуг.

Джерело: https://vinrada.gov.ua/u-vinnickij-oblasnij-radi-vidznachili-peremozhciv-konkursu-komfortni-gromadi.html