Відбулося засідання засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Агрономічної сільської ради

Дата: 28.05.2021 14:19

27 травня відбулося засідання постійної комісії з питань  планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку Агрономічної сільської ради. В роботі комісії взяли участь депутати та ГО «Агрономічне без корупції. Громадський контроль». Порядок денний налічував 16 питань. Ключові питання, що розглядалися: звіт про виконання бюджету за І півріччя сільської ради та затвердження Передавального акту Бохоницької сільської ради, Медвеже-Вушківської  сільської ради та Ільківської  сільської ради Вінницького району Вінницької області. Також розглядали питання щодо проведення  аудиту фінансово-господарської  діяльності  Агрономічної, Бохоницької, Ільківської сільської ради 7 скликання.

Напрацьовані рішення з рекомендаціями членів постійних комісій будуть розглянуті під час засідання сесії, що відбудеться 31 травня.