Дата: 28.05.2021 18:23

Порядок денний постійної комісії з гуманітарних  питань : освіти , культури , спорту, духовного  розвитку , молодіжної  політики , охорони  здоров’я, материнства, дитинства  та соціального  захисту населення:

1. Про внесення змін до  Програми   «Розвитку фізичної культури  і спорту Агрономічної  територіальної громади»  на 2021 рік, затвердженої рішенням  4 сесії  Агрономічної  сільської ради  8 скликання  № 41  від  24 грудня 2020 року ( зі змінами) .

ІНФОРМУЄ: начальник  відділу  освіти, молоді, спорту, культури та туризму Грустілін О.О.

2. Про внесення змін до  Програми  «Розвиток  та збереження  культурної  спадщини Агрономічної територіальної громади» на 2021 рік», затвердженої  рішенням 4 сесії  Агрономічної  сільської ради  8  скликання  № 31  від 24.12.2020.

3. Про формування та затвердження  складу конкурсної   комісії  для проведення  конкурсу  на заміщення  вакантної  посади директора  Бохоницької  СЗШ  I – III  ступенів.

4. Про затвердження Програми  підтримки  громадських організацій  Агрономічною сільською  радою у 2021 -2025 роках.

5. Про затвердження Стратегії  розвитку  Агрономічної сільської територіальної   громади до 2030 року.

ІНФОРМУЄ: заступник сільського голови  Закревська Т.П

Сільський голова                                           С.М.Сітарський