Випускний бал в ДНЗ села Горбанівка

Дата: 28.05.2021 18:08

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий    сміх та любов.

Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у дошкільному навчальному закладі села Горбанівка. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято. Випускники, урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопчик, як справжній кавалер.

Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.

Сільський голова – Сергій Сітарський та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради – Олександр Грустілін звернулися з вітальним словом до дітей, батьків та педагогічного колективу закладу, а також подарували малечі подарунки, які знадобляться їм в майбутньому.