Божественна літургія у  новому храмі

Дата: 03.06.2021 20:47

3 червня православні християни моляться перед образом Пресвятої Богородиці «Володимирська».

Згідно з переказами Володимирська  ікона Божої Матері була написана Євангелістом  Лукою на дошці від столу, за яким куштували їжу Спаситель з Пречистою Матір’ю та праведним Йосипом. В 1131 році ікона була надіслана на Русь з Константинополя святому князеві Мстиславові.

Саме в цей день митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у  новому храмі на честь прп. Амфілохія Почаївського села Агрономічне Вінницького районного благочиння.

Митрополит Варсонофій після соборного богослужіння привітав настоятеля отця Андрія з 21-літтям священницького служіння. Також настоятеля храму с.Агрономічне привітав Агрономічний сільський голова Сітарський С.М. та місцеві депутати.