Фінальний турнір з волейболу серед жіночих команд Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

Дата: 07.06.2021 16:39

В неділю, 6 червня, команда Агрономічної територіальної громади взяла участь у фінальному турнірі з волейболу серед жіночих команд Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». На відкритті змагань були присутні: сільський голова Сергій Сітарський, голова районної ВФСТ "Колос" Роман Юсумбелі, голова районної ради Ігор Шутак , заступники голови ВФСТ "Колос" Вадим Мохник та Світлана Коновалова.

В напруженій боротьбі команада Агрономічної громади поступилася команді Северинівської громади в фінальній партії з рахунком 25:23. Таким чином, команда нашої територіальної громади здобула почесне 2 місце.

Висловлюємо окрему подяку Роману Юсумбелі за підготовку команди та допомогу в проведенні змагань. Вітаємо переможців та призерів, бажаємо подальших успіхів та перемог!