Відбувся ІІ регіональний тур VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського

Дата: 07.06.2021 18:09

5 червня 2021р. в м. Хмельницькому відбувся ІІ регіональний тур VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії імені Павла Вірського, на якому виступили хореографічні колективи Вінниччини. Наш Зразковий аматорський хореографічний колектив «Сонечко»,  Агрономічного центру культури та дозвілля (керівник Лілія Гаврилюк ) виконав український народний танець "Косарі". Національна хореографічна спілка України, Міністерство культури та інформаційної політики України нагородили  Дипломом учасника ІІ регіонального туру VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

Фестиваль-конкурс народної хореографії ім.Павла Вірського  проводиться з метою збереження та популяризації української культури, розвитку аматорського мистецтва, виявлення здібної, обдарованої, талановитої молоді, формування стійкого інтересу населення до національної культури, підвищення культурного та духовного рівня сучасного суспільства.

СКЛАД  ЖУРІ

1. Вантух Мирослав Михайлович

Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Т.Шевченка, професор, академік Національної академії мистецтв України, завідувач кафедри хореографії факультету мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, завідувач кафедри хореографії Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова, Генеральний директор – художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, Почесний громадянин міста Києва, Голова Національної хореографічної спілки України.

2. Вантух Валентина Володимирівна

Народна артистка України, повний кавалер ордена Княгині Ольги, нагороджена орденом "За заслуги" ІІІ та ІІ ступенів, директор-художній керівник Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського, доцент Національної  академії керівних кадрів культури і мистецтв.

3. Бойко Петро Адольфович

Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, Відмінник освіти України, директор і художній керівник КЗ «Вінницький міський центр художньо-хореографічної  освіти дітей та юнацтва «Барвінок», художній керівник Народного ансамблю танцю «Барвінок», Голова Вінницького обласного осередку НХСУ

4.  Гузун Михайло Семенович

Народний артист України, заслужений діяч мистецтв Молдови, Почесний громадянин міста Житомира, почесний професор Житомирського державного університету імені Івана Франка та Поліського національного аграрного університету, директор Житомирської міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко», художній керівник академічного ансамблю танцю «Сонечко», Голова Житомирського обласного осередку НХСУ.

5. Петрусяк Іван Іванович

Спеціаліст з питань культури Неполоковецької територіальної громади Чернівецької області, голова, лауреат стипендії Президента України для молодих митців у сфері хореографічного мистецтва у 2021 році.Голова Чернівецького обласного осередку НХСУ

6. Тарасов Юрій Михайлович

Директор Студії по підготовці акторських кадрів при Національному заслуженому академічному ансамблі танцю України імені Павла Вірського, старший викладач кафедри хореографії факультету мистецтв Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова.

7. Чеберко Олександр Дмитрович

Народний артист України, головний диригент Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, член Правління НХСУ.

8. Чорнобиль Володимир Володимирович

Заслужений діяч мистецтв України, голова циклової комісії хореографічних дисциплін Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтв, художній керівник народного аматорського ансамблю народного танцю «Подільські візерунки», Голова Хмельницького  обласного осередку НХСУ.