До відома громадян

Дата: 07.06.2021 22:06

Центр надання адміністративних послуг Агрономічної сільської ради нагадує всім батькам та законним представникам!!!

Відповідно до пункту 3 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207, реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою (у разі коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) (далі - орган реєстрації) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

Обов’язковість реєстрації

Згідно ст. 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання. Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання особою документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена органом реєстрації з одночасним зняттям з попереднього місця проживання.

Всі діти, які проживають на території Агрономічної територіальної громади (с. Агрономічне, с.  Бохоники, с .Рівець, с. Горбанівка, с.  Ільківка, с. Медвеже Вушко) повинні мати зареєстроване місце проживання.

Куди звернутись

За реєстрацією місця проживання можна звертатись за адресою: с. Агрономічне, вул. Мічуріна,12, «Прозорий офіс» Агрономічної сільської ради.