Чергова зустріч сільського голови з жителями села Ільківка

Дата: 09.06.2021 19:38

Сьогодні сільський голова, Сергій Сітарський,  здійснив черговий виїзний прийом до Ільківки. Одним з першим було звернення щодо вивозу сміття в селі, адже при останньому виїзді, автомобіль не охопив всі вулиці насаленого пункту. Сільський голова запевнив, що наступного автомобіль охопить всі вулиці й дав відповідні доручення господарському відділу.

Ще одне питання, які підняли мешканці стосувалося автобусного перевезення. Йшлося про додатковий рейс з о 13:00 год з Ільківки, адже велика перерва між 11:00 та наступним в 15:30 год. Сільський голова буде звертатися до перевізника та до Вінницької обласної державної адміністрації стосовно цього питання.

Також один з мешканців підняв питання щодо укріплення дамби. Сергій Сітарський одразу виїхав на місце для вивчення проблемного питання. Виявлено, що неправильно встановлена сіткова огорожа. Крім того, сільський голова доручив комісії виїхати на місце з’ясувати законність огородження прибережної смуги.