Відбулося перше засідання конкурсної комісії на вакантну посаду директора Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів

Дата: 09.06.2021 21:14

09 червня відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору кандидатури на заміщення вакантної посади керівника Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області.

До складу комісії увійшли: Гаврилюк Лілія Борисівна - депутат Агрономічної сільської ради, голова постійної комісії сільської ради з питань прав людини, законності депутатської діяльності, етики та регламенту, Тарасюк Віктор Віталійович - депутат Агрономічної сільської ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань: освіти, культури, спорту, духовного розвитку, молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, Каменщук Тетяна Дмитрівна - заступник голови Вінницької РДА, депутат обласної Ради, Заболотна Катерина Михайлівна - головний спеціаліст відділу гуманітарної політики управління з правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату Вінницької РДА,  П’ятак Михайло Миколайович - голова Ради Вінницької районної організації профспілки працівників освіти, Ануфрієва Наталія Миколаївна - Директор Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ступенів,  Педосенко Володимир Васильович - голова батьківського комітету Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів, Масленніков Олександр Георгійович - голова Піклувальної ради Бохоницької СЗШ І-ІІІ ступенів, депутат Вінницької обласної ради.

Також на засіданні були присутні Закревська Т.П, Грустілін О.О., Стахміч І.П. Головою комісії було обрано Гаврилюк Л.Б., секретарем – Ануфрієву Н.М.

Присутні ознайомилися з Положенням про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Агрономічної сільської ради. Присутніми членами комісії було перевірено пакет документів, поданих кандидатом та допущено ного до участі у конкурсі. Шляхом жеребкування комісія обрала 40 запитань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти та одне ситуаційне завдання для  перевірки професійних компетентностей кандидата. Для проведення тестування та вирішення ситуаційного завдання, за рішенням комісії призначено адміністратора Стахміч І.П. Засновником було забезпечено фото та відеофіксацію даного засідання.

Наступне засідання відбудеться 18 червня 2021 року, на якому  буде одночасно проведено тестування та вирішення ситуаційного завдання кандидатом на посаду  керівника комунального закладу загальної середньої освіти.