Продовжуються роботи з благоустрою території громади

Дата: 10.06.2021 16:11

Одним з пріоритетних напрямів роботи Агрономічної сільської ради – благоустрій території громади. За сприяння сільського голови Сергія Сітарського та силами господарського відділу такі роботи в нашій громаді постійно проводяться. Зокрема, на даний момент здійснюється покіс трави, включно з карантинними рослинами, як у самих населених пунктах, так і на узбіччях доріг. Регулярні заходи в цьому напрямку дозволяють захистити жителів громади від сезонної алергії на амброзію та інші небезпечні рослини, робить територію громади більш облаштованою та комфортною. Такі роботи вже проведено в селах Горбанівка, Ільківка, Рівець, Медвеже Вушко.

Таким чином, приводиться територія населених пунктів громади у відповідність з правилами благоустрою, забезпечуючи чистоту та піклуючись про належний естетичний вигляд.