"Брикса" - Лауреат ІІІ премії в номінації "Обрядовий фольклор"!

Дата: 14.06.2021 13:56

На Вінниччині пройшов V Всеукраїнський фестиваль фольклорних колективів на приз Гната Танцюри.

45 ансамблів та фольклорних колективів взяли участь у п?ятому Всеукраїнському фестивалі — конкурсі на приз Гната Танцюри, який пройшов  у Гайсині. Тут український фольклорист прожив майже 20 років. З хати, де він мешкав, створили музей. На фестиваль з?їхалися майже 1000 учасників зі всієї України. У світлицях пригощали  українськими стравами, а на сцені співали народні пісні. Захід присвятили 120-річниці від дня народження Гната Танцюри.

У фестивалі взяв участь, завдяки сприяння сільського голови Сергія Сітарського та фінансової підтримки депутата обласної ради Олександра Масленнікова, народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Брикса» Агрономічної сільської ради. Колектив став Лауреатом ІІІ премії в номінації «Обрядовий фольклор». Вітаємо завідуючу Бохоницькою філією Агрономічного Центру культури та дозвілля Коваль В.В. та учасників колективу і бажаємо подальших творчих успіхіву справі збереження нацональної культурної спадщини!