Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів, бюджету та соціально-економічного  розвитку на 24.06.2021 р.

Дата: 24.06.2021 08:39

Порядок денний постійної комісії з питань  планування , фінансів , бюджету та соціально-економічного  розвитку:

1. Про внесення змін до Програми  «Фінансова підтримка комунального підприємства «Бохоничанка» Агрономічної сільської ради на 2021 рік».

Інформує: т.в.о.начальник відділу житлово-комунального  господарства , транспорту  та благоустрою  Гачківський  Я.С.

2. Про затвердження Програми захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Агрономічної сільської ради на 2021-2022 роки.

Інформує: сільський  голова  Сітарський С.М.

3. Про затвердження програми соціального захисту сімей  з дітьми, які  опинились у складних  життєвих  обставинах та дітей-сиріт,дітей  позбавлених  батьківського піклування  Агрономічної  сільської ради на 2021 рік.

Інформує: начальник  служби у справах дітей  Семенюк – Сотник  Т.В.

4.  Про передачу субвенції  з бюджету  Агрономічної  сільської  територіальної громади  до обласного бюджету  Вінницької області.

Інформує : начальник  фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

5. Про внесення змін  до рішення № 45 , 4 сесії 8  скликання  від 24 грудня 2020 року « Про  бюджет  Агрономічної  сільської  територіальної  громади  на 2021 рік».

Інформує : начальник  фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

6. Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Агрономічної сільської територіальної  громади.

Інформує : начальник  фінансового відділу  Чепорнюк Т.В.

Сільський голова                                                  С.М.Сітарський