Порядок денний постійної комісії з питань  прав людини, законності  депутатської діяльності, етики  та регламенту ради на 24.06.2021

Дата: 24.06.2021 08:42

Порядок денний постійної комісії з питань  прав людини, законності  депутатської діяльності, етики  та регламенту ради :

1. Про затвердження  Положення  про порядок  призначення  на посади  та  звільнення  з посад  керівників  підприємств, установ, організацій, що належать до  комунальної власності  територіальної громади с. Агрономічне.

2. Про розгляд звернення ГО "Агрономічне без корупції. Громадський контроль" щодо винесення питання на сесію про забезпечення прозорості та відкритості влади (онлайн-трансляції, своєчасне повідомлення про дату, час та місце проведення комісій, засідань виконкому).

3. Про розгляд електронної петиції "Відеотрансляція засідань постійних комісій та сесій Агрономічної сільської ради, як шлях до демократії та прозорості!"

Сільський голова                                               С.М.Сітарський