Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності

Дата: 24.06.2021 08:49

1. Про  затвердження  тарифів ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» на централізоване водопостачання  та централізоване водовідведення.

Інформує: т.в.о.начальник відділу житлово-комунального  господарства , транспорту  та благоустрою  Гачківський  Я.С.

2. Про внесення змін до Річного плану ліцензованої  діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Товариства з обмеженою  відповідальністю «Житлово-експлуатаційна  контора «Агрономічне» на 12 місяців  з 01.01.2021, затвердженого рішенням 62 сесії  7  скликання № 449 Агрономічної  сільської ради від 19.10.2021 ( зі змінами).

Сільський голова                                             С.М.Сітарський