Сільський голова взяв участь в засіданні Вінницької регіональної платформи АМУ

Дата: 24.06.2021 23:03

24 червня сільський голова, Сергій Сітарський, взяв участь в засіданні Вінницької регіональної платформи АМУ, що відбулася в м. Немирів. Тема зустрічі – «Актуальні питання становлення органів місцевого самоврядування в умовах нового адміністративно територіального устрою». Ця зустріч голів територіальних громад з народними депутатами України членами Комітету  держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, представниками Мінрегіону, представникамм обласної державної адміністрації та обласної ради- надзвичайно важлива для всіх сторін. Обмін інформацією, дискусія, обговорення важливих , проблемних, наболілих  питань:  щодо передачі повноважень від держави до громад без забезпечення фінансового ресурсу, будівництва та ремонту доріг, загрози існуванню медицини вторинного рівня та безпідставні вимоги щодо ДБН з інклюзії приміщень ФАПів у селах , виборчу систему та нюанси новоприйнятий законів.