Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 24.06.2021 р.

Дата: 25.06.2021 09:39

1. Про  затвердження  тарифів ТОВ «ЖЕК «Агрономічне» на централізоване водопостачання  та централізоване водовідведення.

Інформує: т.в.о.начальник відділу житлово-комунального  господарства, транспорту  та благоустрою  Гачківський  Я.С.

2. Про внесення змін до Річного плану ліцензованої  діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Товариства з обмеженою  відповідальністю «Житлово-експлуатаційна  контора «Агрономічне» на 12 місяців  з 01.01.2021, затвердженого рішенням 62 сесії  7  скликання № 449 Агрономічної  сільської ради від 19.10.2021 ( зі змінами).

3. Про передачу  майна з балансу  Агрономічної  сільської ради  на баланс відділу  житлового – комунального господарства, транспорту та благоустрою  Агрономічної сільської ради

4. Про внесення  змін до Програми «Благоустрій  населеного пункту на 2021 рік», затвердженої рішенням  9 сесії 8 скликання  Агрономічної сільської ради  № 356 від 22 квітня  2021 року.

5. Про перейменування  вулиці  Терешкової  в СГТ «Сонячний»  Агрономічної сільської ради.

Інформує: начальник юридичного  відділу Паничук Б.М.

6. Про присвоєння  назви  вулиці на території  Агрономічної сільської ради.

Інформує: начальник юридичного  відділу Паничук Б.М.

7. Про виправлення технічної помилки у назві, преамбулі, та резулятивній частині  рішення 10 сесії 8 скликання  від 31.05.2021 № 485 « Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  на території  с. Агрономічне, Агрономічної  сільської ради  Вінницького району, Вінницької області гр. Вітковській  М.Ф.»

Інформує: начальник юридичного  відділу Паничук Б.М.

8. Про виправлення технічної помилки у назві, преамбулі, та резулятивній частині  рішення 10 сесії 8 скликання  від 31.05.2021 № 484 « Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки у власність для  будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)  на території  с. Агрономічне, Агрономічної  сільської ради  Вінницького району, Вінницької області гр. Поплавській Н.С.»

Інформує: начальник юридичного  відділу Паничук Б.М.

9. Про надання  дозволу  на розробку  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної ділянки  у власність  для  індивідуального  садівництва в с. Агрономічне, Вінницького району,  Вінницької області гр. Педосенко Тетяні  Василівні.

Інформує: начальник юридичного  відділу Паничук Б.М.

10. Про надання  дозволу  на виготовлення  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки для  будівництва  і обслуговування  житлового будинку господарських  будівель  і споруд в с. Бохоники, Вінницького району, Вінницької області  гр. Грицуну  Анатолію  Васильовичу.

Сільський голова                                             С.М.Сітарський