Випускний вечір в Медвеже-Вушківській СЗШ І-ІІІ ступенів

Дата: 27.06.2021 20:10

Недавно лише пролунав останній дзвоник, і ось вже випускний до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підніматися випускникам.

26 червня 2021 року Медвеже-Вушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. проводжала  у доросле самостійне життя своїх випускників. Перший зі словами привітання  звернувся до всіх присутніх директор - Леонід Розпутня. У цьому році свій перший документ про здобуття повної середньої освіти отримали 12 випускників. З цією важливою подією випускників прийшли привітати: голова Агрономічної об’єднаної територіальної громади Сергій Сітарський, заступник – Тетяна Закревська,та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Агрономічної сільської ради -Олександр Грустілін. Вони побажали випускникам успіхів на обраній життєвій дорозі, впевненості в завтрашньому дні, здійснення мрій, а також вручили  їм  подарунки.