Живи та міцній, наша юна державо!
Дата: 27.06.2021 20:47
Кількість переглядів: 369
26 червня в Горбанівському будинку культури відбувся урочистий концерт, з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України «Живи та міцній, наша юна державо!»
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Агрономічної сільської територіальної громади - Сергій Сітарський! А артисти, під керівництвом Людмили Пінчук, демонстрували свої таланти. Гарний настрій та святкова атмосфера панували протягом всього заходу. Дякуємо всім учасникам!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04525998/72ee2cf4988e1b165592dbdd2f1f0a57.jpg)
« повернутися