Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 27.06.2021 22:06

27 червня свій 95-річний ювілей святкує жителька села Горбанівка – Сахарук Юлія Валентинівна. Вітав іменинницю сільський голова Сергій Сітарський. Ювілярці побажав міцного здоров’я, мирного неба, турботи від рідних, і, звичайно, дожити до ста літ і навіть більше!

Народилася Марія Яківна в далекому 1926 році в с. Горбанівка. Сьогоднішнє покоління лише здогадується скільки випробувань, горя довелося пережити цій жінці. За своє життя і набідувалась, і зазнала материнського і подружнього щастя. Всього було і радощів, і горя, а - найбільше праці, бо ніколи не сиділа без роботи і зараз не дивлячись на свій поважний вік. На її долю випало пережити голод, тяжкі роки війни,  примусова робота в Німеччині, повоєнна відбудова. Незважаючи на трудності та важкі часи, Юлія Валентинівна виростила двох дочок, має четверо онуків та восьмеро правнуків.

Не дивлячись  свій поважний вік, іменинниця бадьора духом та є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню!