Підписали Меморандум про співпрацю з Вінницьким державним педагогічним університетом ім. М. Коцюбинського

Дата: 30.06.2021 20:33

Сьогодні на початку чергової сесії Агрономічної сільської ради Сергій Сітарський та Наталія Лазаренко підписали Меморандум та договір про співпрацю між сільською радою та Вінницьким державним педагогічним університетом ім. М.Коцюбинського. Метою цього Меморандуму є організація співпраці, консолідація зусиль Сторін і вжиття комплексу заходів, спрямованих на формування правової та політичної обізнаності громадян, залучення наукової спільноти та студентів до теоретико-методологічного вирішення актуальних питань функціонування системи публічного управління та адміністрування, проведення спільних розробок і досліджень, підготовка інформаційно-аналітичних  матеріалів (науково-практичних коментарів), пропозицій щодо удосконалення відповідної нормативно-правової бази та реалізації управлінських рішень, участь у спільних заходах сторін, навчання студентів практичним навикам управління.

Підписання договору про співпрацю також дозволяє діяльність практичної підготовки студентів   Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського   шляхом проведення практики на базі  Агрономічної сільської ради  Вінницької області.

#Агрономічна сільська рада

#Сергій Сітарський