Відбулася чергова сесія Агрономічної сільської ради

Дата: 30.06.2021 21:21

30 червня відбулася чергова сесія Агрономічної сільської ради під керівництвом сільського голови – Сергія Сітарського. На порядок денний було винесено 132 питання. На початку роботи сесії депутати вирішили вислухати інформації присутніх на сесії, які зареєструвалися до виступів. Також на засіданні було підписано Меморандум про співпрацю з Вінницьким державним педагогічним університетом ім. М.Коцюбинського. На сесії також була присутня депутат обласної ради, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації – Тетяна Каменщук. Найбільше обговорення викликало питання щодо підняття тарифів на водопостачання та водовідведення ТОВ «ЖЕК «Агрономічне». Традиційно обрані розглянули низку земельних питань. На засіданні також були прийняті й інші, важливі для життєдіяльності громади на поточний рік.

#Агрономічна сільська рада

#Сергій Сітарський