«Велике будівництво-2021»: Реконструкція хіміотерапевтичного корпусу Подільського регіонального центру онкології

Дата: 01.07.2021 10:12

#великебудівництво_вінниччина

Сьогодні це знаковий об’єкт у Вінницькій області програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов: «Від 8000 до 10000 хворих - стільки хворих упродовж року лікуються у хіміотерапевтичному відділенні обласного онкоцентру. А це ще «радянська» будівля. Власне, як і решта корпусів онкологічного диспансеру».

У квітні 1978 року було розпочато його будівництво - лікувального закладу на 250 поліклінічних відвідувань за зміну та стаціонарне лікування 360 хворих.

«За 40 років змінились не лише медицина, а й сама будівля. Нарешті її реконструюють.
Визначені строки відкриття - вересень 2021 року» - інформує Сергій Борзов.

«Спільна робота у напрямку забезпечення умов та комфорту для пацієнтів триває. Щороку кількість хворих з Вінницького району, яким потрібна хіміотерапія, збільшується і наше завдання, аби кожен хто потребує такого лікування, зміг його вчасно отримати. Це обласний об?єкт, де лікуються жителі з усієї області. І важливо, щоб це лікування відбувалось у сучасних комфортних умовах» - наголосив голова Вінницької райдержадміністрації Віталій Урдзік.
Що передбачено проектом:
- ремонт приміщень першого поверху будівлі де розташовано рентгенологічне відділення;
- надбудову четвертого поверху з розташуванням на ньому денного стаціонару з ліжками амбулаторної хіміотерапії (28 ліжок та крісло-місць) хіміотерапевтичного відділення;
- надбудову мансардного поверху з розташуванням на ньому побутових приміщень для персоналу хіміотерапевтичного відділення та технічних приміщень;
- зведенні нового перекриття та даху;
- заміну ліфтової кабіни в існуючій шахті ліфта з зупинками на проектуємих поверхах;
- утеплення зовнішніх стін надбудови мінераловатними плитами;
- благоустрій території в межах реконструкції.

«Велике будівництво» - це знак якості.

Вінничани пересвідчились у 2020 році - у березні Володимир Зеленський розпочав свою масштабну програму по всій Україні, а наприкінці року на Вінниччині вже завершили 15 об’єктів.
#великебудівництво працює,
бо усі об’єкти президентської програми під постійним контролем.
Зокрема - реконструкція онкоцентру у Вінниці.

Це для людей - для комфорту кожного українця.