Вінниччина увійшла до трійки лідерів за темпами реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

Дата: 01.07.2021 22:02

#великебудівництво_вінниччина

30 червня під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова та за участі представників Офісу Президента України і Секретаріату Кабінету Міністрів України було проведено селекторну нараду, під час якої відбулось обговорення нагальних питань.

У ході онлайн зустрічі більш детально розглянули готовність об'єктів, які реалізуються в рамках  програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році.  Презентуючи будівельну готовність об'єктів, Олексій Чернишов, озвучив показники регіонів, згідно яких Вінниччина має 61% готовності та входить в трійку лідерів серед усіх областей України.

Під час наради Олексій Чернишов озвучив питання, які стосувалися Агрономічної територільної громади - зауважив Сергій Сітарський:

• готовності до початку роботи приймальних відділень;
  • реалізації програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році;
  • розбудови мережі закладів сільської медицини;
  • стану відкриття центрів вакцинації у регіонах;
  • контролю за дотримання вагових обмежень на автошляхах;
  • трансформації ЦНАПів, утворених при райдержадміністраціях, на центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування,
  • підготовки до святкування 30-ї річниці Незалежності України;
  • проведення всеукраїнського культурно-освітнього марафону "Наша незалежність".