Сільський голова відвідав фестиваль "Подільський оберіг"

Дата: 03.07.2021 16:22

Сьогодні, 03 липня, сільський голова Сергій Сітарський відвідав фестиваль «Подільський оберіг» в Буші, метою якого є збереження та розвиток традиційного мистецтва.Вінницька обласна державна адміністрація  ініціювали та провели Всеукраїнський фестиваль "Подільський оберіг"  до 30- річниці Незалежності України.
У заповіднику Буша,що на Ямпільщині,зібралися всі,кому до душі українські традиції та народна творчість.
Свято, що  відбулося за участі та ініціативи Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА , Ірина Борзова Народний депутат України  скликало людей і об'єднало всіх з єдиною метою - духовного і культурного відродження України!

Там сільський голова зустрівся з колегами, головами громад, отримав задоволення та досвід організації заходу. Побачив багато цікавого і корисного. Подякував за запрошення, гарний настрій і  неформальне спілкування.

-Думаю ми теж зможемо організувати і не гірше таке свято у своїй громаді, а поки що набираємося досвіду, - зазначив Сергій Сітарський.