Працівники Агрономічної сільської ради беруть участь у навчаннях НМЦ ЦЗ БЖД

Дата: 05.07.2021 20:34

Події надзвичайного характеру останніх років наочно показують, що серед інших прав громадян одним із важливих залишається право на кваліфіковане управління.

Поряд з тим питома вага керівників та інших посадових осіб у складі органів влади і адміністративного управління підприємств, установ та організацій, які забезпечують виконання завдань функціональними і територіальними підсистемами єдиної системи цивільного захисту, не мають професійної освіти у сфері цивільного захисту та у більшості своєї необхідного досвіду роботи у цієї сфері. Тому працівники Агрономічної сільської ради активно беруть участь у навчаннях організованих Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення.   Проведення навчання безумовно сприятиме підвищенню рівня готовності органів місцевого самоврядування та сил цивільного захисту Вінницької області до виконання покладених на них завдань при виникненні надзвичайних ситуацій.