Зустріч з представниками Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Дата: 06.07.2021 21:57

За ініціативи сільського голови – Сергія Сітарського та за пропозицією представників Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, відбулася робоча зустріч, в якій взяли участь керівники юридичного та фінансових відділів Агрономічної сільської ради. Головний спеціаліст першого відділу досліджень та розслідувань –Майя Олександрівна Корінник, змістовно розповіла про нормативно-правові акти регуляторного характеру та їх вплив на господарські та адміністративні відносини. Також обговорили нововведення, які стосуються новостворених територіальних громад. Зустріч хоча була короткою, але інформативною та корисною.