Обмін досвідом — це запорука успішного розвитку громади

Дата: 10.07.2021 23:32

Можливість обміну досвідом між діяльністю окремих громад безумовно забезпечує ефективне господарювання в органах місцевого самоврядування. Саме тому 9 липня сільський голова - Сергій Сітарський з представниками відділів відвідали Меджибізьку громаду. Селищний голова - Олександр Ткач познайомив  зі своєю  громадою,  структурою  виконавчого апарату ради та її структурних підрозділів. Метою такого візиту стала можливість обміну досвідом громади, що має за плечима вже чотири роки успішного процвітання. Олександр Ткач розповів про пріоритети діяльності своєї громади, реалізовані ініціативи, поділилася історіями успіху та спроможності функціонування окремих відділів. Представники громад обговорили болючі питання, обмінялися контактами для подальшої співпраці.

Дякуємо селищному голові та колективу Меджибізької громади за гостинність. Сподіваємось, що перша зустріч стане початком тривалої та корисної взаємодії для обох громад.