Траса Р-33 - з’єднуємо Вінницьку та Одеську області якісною дорогою

Дата: 13.07.2021 18:06

#великебудівництво_вінниччина
«Траса Р-33 - з’єднуємо Вінницьку та Одеську області якісною дорогою»,- Сергій Борзов
Програма #Великебудівництво Президента України Володимира Зеленського – це про ремонт маршрутів. На цьому акцентує увагу Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА.
«Торік стартувало масштабне відновлення автошляху Р-33 Вінниця – Турбів – Гаи?син – Балта – Велика Михаи?лівка на Одещині. Цьогоріч дорожники інтенсивно працюють на Вінниччині,- зазначив голова ОДА Сергій Борзов.- Перші 7 км дороги, що проходять через селище міського типу Чечельник, уже відремонтовані і практично готові. Там повністю оновили дорожнє покриття і облаштували інфраструктурні об’єкти, завершуємо наносити розмітку. Наразі вкладають нижній шар асфальтобетону на ділянці біля села Ободівка. Далі - влаштування фінального покриття. Паралельно фахівці мостового підрозділу ремонтують міст через річку Берладинка».
На об’єкт залучено 120 працівників і 40 одиниць сучасної техніки.
Упродовж 2021 року Укравтодор планує збудувати відновити 4 500 км доріг державного значення у всіх областях. Крім того, за Національною програмою відновлення мостів будуються, реконструюються та капітально ремонтуються понад 160 штучних споруд: мостів та шляхопроводів.Фото без опису