Чергове засідання виконавчого комітету Агрономічної сільської ради

Дата: 17.07.2021 23:05

16 липня відбулося засідання виконавчого комітету Агрономічної сільської ради. Порядок денний засідання налічував 26 питань. Більшість питань стосувалися переведення дачних чи садових будинків в житлові. Також було прийнято рішення про створення комісії по покращенню послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Агрономічної сільської ради. Крім того, одне з питань стосувалося затвердження протоколу засідання комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з числа при виконавчому комітеті Агрономічної сільської ради.