Виїзний прийом громадян сільського голови

Дата: 21.07.2021 15:16

Сьогодні, 21 липня, сільський голова здійснив виїзний прийом до с. Медвеже Вушко. Одне із звернень мешканців стосувалося допомоги в обрізці великих дерев, що несуть загрозу життю та здоров’ю людей по вулиці Сонячна. Минулого разу, коли громадяни самі обрізали, то пошкодили дах будинку.

Наступне звернення стосувалося перевізника, скарги стосовно пільгового перевезення. Сільський голова одразу в телефонному режимі з’ясував обставини ситуації. Також Сергій Сітарський зазначив, що в разі порушення водієм норм чинного законодавства, потрібно безпосередньо фіксувати їх той самий момент.

Також громадяни цікавилися планами влади на території села. Сільський голова зазначив, що планується капітальний ремонт адміністративного приміщення по вулиці Шкільна, 9 та підсипка або капітальний ремонт дороги від Медвежого Вушка до Агрономічного. Все буде залежати від того чи передадуть її на баланс сільської ради.

В підсумку прийому деякі доручення сільського голови отримав інспектор господарського відділу – Леонід Назаренко.