Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 26.07.2021 12:07

25 липня свій 95-річний ювілей відсвяткувала жителька села Ільківка – Ярова Євгенія Григорівна. Привітати ювіляршу завітали: заступник сільського голови –Тетяна Закревська та депутат Марія Дем’янова.

Євгенія Григорівна все життя важко пропрацювала в колгоспі. Виховала доньку, має двоє онуків, чотири правнуки. Незважаючи на свій поважний вік, ювілярша повна життєвих сил та енергії.

Шановна Євгенія Григорівна! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих літ щасливого та мирного життя, нехай воно завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Хай здоровими і щасливими зростають Ваші онуки та правнуки. Нехай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Довгих і щасливих років життя!