Агрономічна сільська рада
.

Порядок денний комісії на 27.07.2021 р.

Дата: 26.07.2021 17:18
Кількість переглядів: 363

Порядок денний постійної комісії з питань  земельних  відносин, природокористування , планування  територій ,будівництва,архітектури , благоустрою , житлово-комунального  господарства, транспорту та комунальної власності на 27.07.2021 р.

 

1.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території  Агрономічної сільської ради, в межах населеного пункту с. Агрономічне,  Вінницького району Вінницької області гр. Горбаню Пилипу Федоровичу.

 

2.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Агрономічної сільської  ради Вінницького району Вінницької області гр. Кушніру Ігорю Юрійовичу.

 

3.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Агрономічної сільської  ради Вінницького району Вінницької області гр. Слончинському Павлу Миколайовичу.

 

4.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Агрономічної сільської  ради Вінницького району Вінницької області гр. Ігнатенко Світлані Анатоліївні.

 

5.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення на території Агрономічної сільської  ради Вінницького району Вінницької області гр. Рябоконь Марії Романівні.

 

6.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва орієнтовною площею 0,12 га, с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Слободянюк Олександру Прокоповичу та Слободянюк Марії Григорівни.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва орієнтовною площею 0,12 га, с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Марценюк Антоніні Олександрівні та Марценюк Аллі Вікторівні.

8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Касіянчуку Сергію Петровичу.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Касіянчуку Петру Васильовичу.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Касіянчук Ользі Петрівні.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва орієнтовною площею 0,06 га, с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Костик Валентині Вікторівні.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га, в с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Лизнівській Ірині Миколаївні.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га, в с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Загородньому Віталію Сергійовичу.

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25 га, в с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Лизнівській Валентині Миколаївні.

15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,00 га, с. Агрономічне Вінницького району Вінницької області гр. Добровольському Валентину Юрійовичу.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості з кадастровим номером 0520680200:01:010:0041 для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства, орієнтовною площею 44,5268 га, в с. Агрономічне  Вінницький район  Вінницька області, з подальшою передачею у постійне користування  Вінницькому національному аграрному університету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Сільський голова                                        С.М.Сітарський

 

 

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь