Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 30.07.2021 09:20

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Сьогодні працівники Агрономічної ТГ приєдналися до заходів по відзначенню Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Основна задача для громади – проведення інформаційних кампаній задля підвищення рівня обізнаності громадян щодо такого ганебного явища.

Довідково: Протягом 2012-2020 років у Вінницькій області 70 особам встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Із них: 28 жінок та 42 чоловіки, в тому числі 3 дитини. За видами експлуатаціі?: 50 осіб постраждали від трудової експлуатації, 8 – сексуальної, 7 – жебрацтво, 3 – продаж дитини, 1- вилучення органів, 1 – втягнення у злочинну діяльність. Країни призначення: Російська Федерація - 30 осіб, Україна – 14 осіб, Крим - 5 особи, Чехія – 4 особи, Італія – 4 особи, Польща - 3 особи, Білорусь – 2, Фінляндія – 2 особи, Зона АТО-ООС – 1 особа, Індія – 1 особа, Німеччина – 1 особа, Шрі-Ланка – 1 особа, Йорданія – 1 особа, Туреччина – 1 особа.

Не залишатися байдужими до цієї проблеми та боротися з торгівлею людьми!!!

Важливо знати кожному

МОЖЛИВО ВИ ПОТРАПИЛИ В СИТУАЦІЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ЯКЩО:

- у Вас забрали паспорт або інші документи;

- Вас контролювали, обмежували свободу пересування та спілкування;

- Вам погрожували, Вас били, ґвалтували, над Вами знущалися або чинили психологічний тиск;

- Вас за допомогою фізичного чи психологічного насильства примушували виконувати роботу, якою Ви не хотіли займатися;

- Ваш роботодавець повідомив Вам, що «заплатив» за Вас, і Ви повинні були «відпрацювати» ці гроші;

- Вашу працю використовували, не виплативши повністю або частково обіцяної заробітної плати;

- Вас примушували працювати понад норму, при цьому реальні умови роботи були значно гірші, ніж обіцяні

У таких випадку Ви можете звернутися для отримання допомоги

До Центру надання соціальних послуг Агрономічної сільської ради (0933890221)

До Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністраціі?
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7тел.: (0432)61-16-80;

До найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання;

До Управління боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми; Головного управління Національної поліції у Вінницькіи? областім. Вінниця, вул. Чорновола, 5тел.:(0432)59-41-63, 59-42-65, 59-31-04;

Звернувшись особа має право на безоплатне одержання: інформації щодо своїх прав та можливостеи?, викладеної мовою, якою володіє така особа; медичноі?, психологічної, правової та іншої допомоги незалежно від місця проживання; тимчасового розміщення у закладах допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Щодо отримання консультації кожен може звернутися на «Лінію довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінацією за ознакою статі (тел. 0 800 75-04-75).